در این بخش به پرتکرارترین سوالات کاربران در مورد تستچی پاسخ می دهیم. توصیه می کنیم جهت آشنایی بهتر با تستچی و همچنین یافتن پاسخ سوالات متداول خود در مورد مسائل مختلف این صفحه را تا انتها مطالعه نمایید. به مرور سوالات متداول دیگری به این بخش اضافه می شود بنابراین هر از چند مدتی اینجا را ببینید.

درباره تستچی

تستچی چطور به وجود اومده؟

سایت تستچی دقیقاً شب یلدای سال 1397 رونمایی شد و در دسترس همگان قرار گرفت. ایده ساخت تستچی کاملاً اتفاقی شکل گرفت و به مرور زمان کامل و کامل تر شد. در ادامه نیز امکانات جدید تر به تستچی افزوده می شود.

موضوع تستچی چیه؟

اینجا فضایی هست برای ساختن انواع تست و نظرسنجی. توی تستچی میشه به راحتی تست های جذاب و سرگرم کننده ساخت و با بقیه به اشتراک گذاشت. البته اینجا دنیایی از تست هایی که بقیه ساختن هم وجود داره که سرگرم کننده و جذاب است.

تست ها و داستان ها را کی ساخته؟

همه موارد را کاربران می سازند، ناظران بررسی می کنند و در نهایت در سایت منتشر می شود.

استفاده از تستچی هزینه داره؟

خیر، عضویت در سایت، ساختن تست و ... در سایت تستچی هیچ هزینه ای برای کاربران ندارد و کاملاً رایگان خواهد بود.

چرا و چطور؟

چطور در تستچی عضو شویم؟

به صفحه ثبت نام بروید، ایمیل و رمز عبور خودرا وارد کنید و عضو شوید همین!

چطور تست بسازم؟

به بخش ساختن تست برو، اول عنوان و نوع تست و تعداد سوالات را مشخص کن سپس تک تک سوالات را ثبت کن در نهایت نتیجه تست را هم ثبت کن و تمام.

چطور قوانین را ببینم؟

کافیه به صفحه قوانین و شرایط استفاده بروید و آنجا تمام قوانین را ببینید.

چرا تستم منتشر نمیشه؟

تمام تست های جدید در صف انتظار بررسی توسط ناظران قرار میگیرند و در صورتی که قوانین سایت رعایت شده باشه تست شما تایید میشه و در دسترس قرار می گیره.

چرا تستم شخصی میشه؟

تست ها و داستان هایی که عنوان یا موضوعات شخصی و تکراری و کم اهمیت داشته باشند بصورت خودکار شخصی می شوند و فقط از طریق صفحه پروفایل سازنده قابل نمایش هستند.

چرا دستاورد من توی پروفایلم نیست؟

در صورتی که شرایط بدست آوردن دستاوردی را دارید حداکثر تا 24 ساعت دیگر دستاورد به پروفایل تان اضافه خواهد شد.

چرا اکانتم میپره؟

به دلیل رعایت نکردن قوانین؛ ساختن تست ها و داستان هایی که خلاف قوانین سایت باشند باعث می شود تست ها و اکانت کاربر متخلف کاملاً حذف شود.

سایر سوال ها

آیا میتوانم اکانت خود را حذف کنم؟

بله، برای حذف کامل اکانت، درخواست خود را در بخش ارتباط با تستچی بفرستید؛ حتماً نام کاربری و ایمیل خود را هم در درخواست بنویسید.

از اکانتم خارج شدم و رمز عبورم یادم نیست!

در همان بخش ورود روی فراموشی رمز عبور بزنید، در آنجا ایمیل ثبت نامی خود را وارد کنید تا لینک بازیابی رمز عبور برایتان ارسال شود.

ممد کیه؟

مدیر سایته! از همون اوایل کاربرهای قدیمی لقب ممد رو به مدیر سایت دادن و دیگه این لقب ماندگار شد الان هم مدیر سایت را ممد صدا میزنن.

مورد نامناسبی توی سایت دیدم چکار کنم؟

هر نوع تست ، نظرسنجی و حتی نظر منتشر شده در سایت امکان گزارش کردن دارد، در صورتی که محتوایی خلاف قوانین سایت را دیدید میتوانید آن را گزارش کنید تا مجدد بررسی کنیم.

آیا استفاده از این سایت برای من مناسب است؟

برای آگاهی از این موضوع قبل از استفاده از سایت باید حتما صفحه قوانین و شرایط استفاده را ببینید و کامل همه بند های آن را بخوانید.